Here We Are!

Here we are. Dotarliśmy do końca kolejnego roku. Mam wrażenie, ze dopiero co pisałam ostatniego bloga 2020 roku ( Przestań konsumować życie, zacznij je tworzyć. ), a już piszę ostatniego bloga 2021 roku...
No więc jesteśmy tu. Powiedz, co udało się Tobie stworzyć z rzeczy, które sobie postanowiłaś/postanowiłeś?

Czego nowego się nauczyłaś/nauczyłeś, bądź w dalszym ciągu się uczysz?

Jak życie Ciebie zaskoczyło w tym roku? Może były jakieś plany, które zostały przez Życie całkowicie zmienione?

Co zyskałaś/zyskałeś? Co straciłaś/straciłeś?

Kto się pojawił w Twoim życiu? Kto odszedł?

Co nie poszło po Twojej myśli?

Czego nie zmieniłaś/zmieniłeś, mimo głębokiej chęci?

Kim byłaś/byłeś 31 grudnia 2020 roku, a kim jesteś teraz? Co się zmieniło od tamtego dnia? Czy czujesz, że dojrzałaś/dojrzałeś bardziej?

Czy lekcje tego roku dały Tobie nowe spojrzenie na rzeczywistość? Otworzyły umysł, czy przytłoczyły Ciebie i zatrzymały na dłużej?

Jakie pragnienia/marzenia/pomysły udało się Tobie zrealizować?

W moim życiu, w tym roku, wydarzyło się kilka bardzo ciekawych i przyjemnych rzeczy. Kilka rzeczy zrobiłam po raz pierwszy, co zawsze poszerza moją percepcję. Kiedy ostatni raz zrobiłaś/zrobiłeś coś po raz pierwszy? Lubię to pytanie i lubię robić coś po raz pierwszy :) Ten symboliczny moment przejścia, który jest dziś przed nami możemy wykorzystać do tego, aby zasiać zupełnie nowe ziarna. Wcielić w życie nowe pomysły, plany, idee. No i oczywiście podjąć konkretne działania, w celu realizacji tych pomysłów i marzeń.Drugiego stycznia mamy Nów w Koziorożcu. Znak ziemski, ułatwiający nam snucie długoterminowych planów, a jednocześnie wykonanie pracy, która jest niezbędna do ich realizacji. Pierwszy nów po przesileniu zimowym, więc jest to dobry moment na zakończenie spraw, ogarnięcie swojej przestrzeni i dzięki temu zrobienie miejsca na nowe, na to, co niesie nam kolejny rok. Możemy pomyśleć, dokąd chcemy iść, jakie cele sobie stawiamy w tym roku.

Znajdźmy chwilę na to, aby usiąść w ciszy, ze sobą, ze swoim ciałem i schodząc do własnych głębin odkryć jakie pragnienia żyją w nas, które chcą być zrealizowane w tym roku? Czego pragnie Twoje serce? O czym marzysz już od dawna?

Być może dasz to sobie właśnie w tym roku? ❤JMK

 

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie mogę dla Ciebie nic zrobić, oprócz pracy nad sobą. Ty nie możesz dla mnie niczego zrobić oprócz pracy nad sobą.

Energia podąża za uwagą

A co jeśli: „Kiedyś” nigdy nie nadejdzie?